LOKALIZACJA

Osada Wypoczynku i Zdrowia "Modrzewiowe Wzgórze" położona jest na jednym z wielu wzniesień Pogórza Ciężkowickiego, na skraju Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Faściszowa, w gminie Zakliczyn nad Dunajcem, w województwie małopolskim.

Cisza, szum łanów zbóż okolicznych pól, zapach skoszonej trawy, ptasie trele oraz pojawiająca się w otoczeniu Osady zwierzyna płowa, stwarzają sielską atmosferę wypoczynku dla Gości przybywających z wielkomiejskiego zgiełku.

Osada zaprasza Państwa przez cały rok na krótki lub dłuższy wypoczynek. Wiosną Goście obserwują budzącą się dożycia przyrodę, prace rolników, latem korzystają z kąpieli słonecznych, wędkowania w pobliskiej rzece Dunajec i Jeziorze Rożnowskim, jesienią - okoliczne lasy zapraszają na grzybobranie, a zimą - trzy stacje narciarskie oczekują na amatorów białego szaleństwa.

Położenie Osady czyni ją doskonałą bazą wypadową wypraw mających na celu poznanie kultury, atrakcji turystycznych i przyrodniczych Pogórza Ciężkowicko-Rożnowskiego.